Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 m. Spalio 20 d.

1. Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje paaiškinta, kas mes esame, kodėl ir kaip mes renkame ir dirbame suasmenintus duomenis, ir teises, kurias turite kaip Vartotojas, kai pateikiate mums bet kokią asmeninę informaciją, taip pat kaip galite susisiekti su mumis, jei jums reikia tai padaryti.

Mes pasiliekame teisę atnaujinti ir pakeisti šią privatumo politiką bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties.

2. Bendra informacija

Mes esame „Markante.lt“ elektroninė parduotuvė prekiaujanti naujais moteriškais ir vyriškais rūbais. Mūsų kontaktinė informacija ir adresas pateikiami šios privatumo politikos apačioje. Mes esame jūsų asmens duomenų galutiniai valdytojai ir tvarkome juos šioje politikoje nustatytomis sąlygomis.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip markante.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant markante.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

3. Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:

Kuomet naršote markante.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija”. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje ar užsisakinėjant prekes.

4. Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, arba norėsite gauti mūsų naujienlaiškį, supildysite mūsų kontaktinę formą, suteiksite mums savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu [email protected].

5. Kokių duomenų mes neapdorojame?

Sąmoningai neprašome ir nerenkame vaikų iki 13 metų amžiaus asmens duomenų ir nesiūlome jiems savo paslaugų. Jei sužinosime, kad asmuo iki 13 metų mums pateikė savo asmens duomenis be tėvų sutikimo, imsimės visų būtinų priemonių, kad ši informacija būtų ištrinta.

„Markante.lt“ rekomenduoja tėvams ir globėjams prižiūrėti vaikų veiksmus internete. Jei manote, kad mums gali būti suteikta asmeninė informacija iš asmens, kuris dar nėra sulaukęs sutikimo amžiaus jūsų jurisdikcijoje, be reikiamo patvirtinimo, pasakykite mums ir mes imsimės visų būtinų priemonių.

6. Slapukai

Tam tikrais atvejais „Markante.lt“ ir partnerių trečiosios šalys gali automatiškai rinkti duomenis naudodamos naršyklės slapukus, žiniatinklio žurnalus, interneto švyturius ir kitas panašias programas bei priedus.

Ši informacija naudojama analizuoti, pagerinti mūsų svetainės patogumą ir efektyvumą bei padėti mums pateikti jums aktualią ir įdomią medžiagą bei pasiūlymus.

Papildoma informacija apie tai pateikiama mūsų slapukų politikoje.

7. Duomenų apsauga

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepasaint to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

8. Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reiktų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskeisti jūsų asmeninius duomenis.

9. Kontaktai

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, galite susisiekti su mumis:

Keisti privatumo politikos nustatymus