Liemenėlių rūšys

Liemenėlių rūšys kurias galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Push up liemenėlė (pakelianti) – Šios liemenėlės sukurtos tam, kad pakeltų krūtinę, suteiktų jai daugiau apvalumo, simetriškumo ir krūtys būtų arčiau viena kitos. Tokio tipo modelius renkasi moterys, turinčios nedidelę krūtinę ir norėdamos vizualiai ją padidinti. Populiariausi siuvami dydžiai nuo A iki F. Push-up tipo liemenėlės yra su lankeliais ir pagalvėlėmis. Pastarosios būna dvejopos – gelinio užpildo arba poroloninės, išimamos arba išlietos pačiame kaušelyje.

Liemenėlė su pakietinimu (padded) – Tai liemenėlės, kurių kaušeliuose įsiūtas maždaug 2 mm. storio pastorinimas – porolono sluoksnis, kuris gali būti dvejopas – minkštesnis arba kietesnis. Dažniausiai būna su lankeliais. Padded modelio liemenėlės pakelia, prilaiko, dailiai, bet švelniai formuoja krūtinę. Šios liemenėlės tinka visų tipų ir dydžių krūtinėms.

Liemenėlė be pakietinimu (soft) – tai liemenėlės pasiūtos iš plono audinio ir jos neturi papildomo porolono sluoksnio. Soft liemenėlės gali būti su lankeliais arba bevielės. Tokios liemenėles prilaiko, švelniai formuoja krūtinę, tačiau formos ir apimties stipriai nekoreguoja, todėl yra nepamainomas kasdieninis pasirinkimas moterims su didesnėmis krūtimis, besilaukiančioms ir visoms, kurios vertina patogumą ir komfortą ištisą dieną. Soft modelio liemenėlės tinkamos dėvėti po įvairiais drabužiais.